KEMON

KEMON – сімейне підприємство, засноване в 1959 році подружжям Ночентіні. З самого початку власники фірми зробили ставку на виробництво інноваційних препаратів з натуральними інгредієнтами, виключно для салонного застосування. Першими продуктами, випущеними під маркою Kemon, стали лосьйон проти випадіння волосся Urens з екстрактом кропиви і крем для волосся Tea з рослинними екстрактами.
У 70-ті роки минулого століття в асортименті компанії з’явилися барвники для волосся, незабаром стали затребуваними не лише в Італії, але і в інших країнах. Протягом декількох десятиліть компанія вивела на міжнародний професійний ринок кілька принципово нових ліній барвників і засобів для догляду за волоссям.
Фахівці компанії також створили Лабораторію стилю Kemon і розробили інноваційну методику навчання перукарів, яка лягла в основу навчальної програми Школи краси та перукарського мистецтва. Зараз існує кілька навчальних центрів Kemon: вони розташовані в Італії та США. В даний час президентом фірми є Джуліано Ночентіні.
Слідуючи політиці своїх батьків, понад півстоліття тому заснували компанію, він приділяє пильну увагу інноваційним розробкам. «Було б неможливо досягти успіху, якби час від часу ми не приймали критичнихрішень, – переконаний пан Ночентіні. – Пропонуючи фахівцям щось нове, що, можливо, йде врозріз з їх усталеною думкою, потрібна хоробрість. Ніколи не знаєш, чим обернеться твоє ноу-хау: славою або провалом. І все ж, як показує досвід, саме в ті моменти, коли люди багато чим ризикують, не маючи права на помилку, вони роблять найбільш правильний вибір».

Служба порятунку салонів краси Sensei є офіційним представником даного бренду на територіях Івано-Франківської та Чернівецької областей. Для деталей, щодо співпраці, отримання оптових прайсів, зв’яжіться з нами.

 Каталог Liding Care  Каталог Actyva  Каталог Hair Manya