Uniq One

Косметика Uniq One – ідеальна комбінація для волосся! Використовуючи шампунь в поєднанні з бальзамом і мультифункціональною маскою Ви отримаєте максимальний ефект при мінімальних зусиллях!

Юник ван надає багатофункціональний вплив: формула відновлює пошкоджене і сухе волосся, додає шовковистість і блиск тьмяному волоссю, пом’якшує його, захищає від впливу ультрафіолетового випромінювання, бореться з посіченими кінчиками, має функцію термозахисту при укладанні феном, щипцями або праскою. Випрямляє волосся і полегшує його розчісуванню, надає додатковий об’єм і надійно фіксує укладку. Дана косметика для волосся розроблена з урахуванням всіх існуючих типів волосся. Uniq One – це швидкість і легкість застосування! Відгуки про продукцію даної марки найзахопленіші, так як вона надає розкішний вигляд і допомагає впоратися з будь-якими існуючими проблемами волосся. Це елітна і перевірена часом косметика!

Служба порятунку салонів краси Sensei є офіційним представником даного бренду на територіях Івано-Франківської та Чернівецької областей. Для деталей, щодо співпраці, отримання оптових прайсів, зв’яжіться з нами.