American crew

American Crew – американська компанія, яка по праву визнається лідером на ринку професійної чоловічої косметики для волосся і тіла. Шампуні, кондиціонери, бальзами, гелі, креми, засоби для стайлінгу – це лише мала частина того, що представлено сьогодні на ринку.

Компанія була заснована в 1994 році перукарем, стилістом і викладачем Девідом Ракуглія. Головною причиною, що спонукала Девіда до створення своєї компанії, стало відсутність професійної косметики спеціально для чоловіків. І на сьогоднішній день можна з повною впевненістю сказати про те, що завдяки наполегливості та старанням Ракуглія і його команди висококласних професіоналів, дана проблема вирішена.

Сьогодні American Crew пропонує чоловікам серії професійних продуктів по догляду за волоссям і тілом, що задовольняють будь-які потреби сучасного чоловіка і професійного перукаря. Асортимент нараховує понад 50 різноманітних продуктів. Але це ще не все. Також компанія приділяє особливу увагу освітнім і маркетинговим програмам для перукарів та салонів.

American Crew знаходиться в безперервному процесі вдосконалення своєї продукції, адже головне завдання компанії – впровадження інноваційних технологій і досконалого стилю в повсякденне життя чоловіка.

Чесність, якість і надійність – основні цінності в розробці продуктів American Crew.

Служба порятунку салонів краси Sensei є офіційним представником даного бренду на територіях Івано-Франківської та Чернівецької областей. Для деталей, щодо співпраці, отримання оптових прайсів, зв’яжіться з нами.