y.s.park

Компанія Y.S.Park заснована в 1971 році і сьогодні є визнаним лідером серед професіоналів усього світу. Продукцією компанії Y.S.Park користуються провідні школи індустрії краси, такі як Vidal Sassoon, Tony & Guy та інші. Компанія Y.S.Park має більш 100 міжнародних патентів на свою продукцію. Компанія Y.S.Park постійно досліджують нові потреби клієнтів, знаходиться в постійному контакті і з тими, хто використовує професійний інструмент, і з тими, хто його продає.
Головним завданням Y.S.Park є створення найзручнішого, «швидкого» і якісного інструменту для регулярного використання майстрами-стилістами, які прагнуть до вершин перукарського мистецтва.
Висококласні гребінці, щітки і брашинги Y.S.Park виготовлені зі спеціального міцного, гнучкого і термостійкого пластика, який витримує температуру до 220 градусів за Цельсієм, тоді як звичайні гребінці і брашинги починають плавитися вже при 110 градусах. Крім того, всі гребінці, щітки і брашинги Y.S.Park володіють антистатичним і антибактеріальним ефектом, а також всіма необхідними характеристиками для стрижки, укладки і т. Д.
Гребінці Y.S.Park ідеально підходять для фахівців високого класу, які працюють з великою швидкістю, адже при швидкій роботі майстра шкідливий вплив на волосся мінімальне. Гребінець не вислизає з рук завдяки спеціальній, злегка шорсткою, поверхні.
Легкість і зручний дизайн ручки з наскрізними отворами робить гребінець ще більш гнучкою і зручною, що забезпечує контроль майстра над кожним своїм рухом і знижує ймовірність поломок. Крім того, отвори в ручці розташовані на однаковій відстані один від одного (в гребінець зазвичай 1 см), що дозволяє контролювати точність стрижки.

Служба порятунку салонів краси Sensei є офіційним представником даного бренду на територіях Івано-Франківської та Чернівецької областей. Для деталей, щодо співпраці, отримання оптових прайсів, зв’яжіться з нами.

 Каталог Y.S. Park