Subrina professional

Висока репутація якості, багаторічний досвід і вивірені формули є незаперечними
перевагами SUBRINA Professional на міжнародному ринку beauty індустрії.

ІДЕАЛЬНЕ ПОЄДНАННЯ: АСОРТИМЕНТ – ЯКІСТЬ – ЦІНА

ІСТОРІЯ БРЕНДУ:

1. У всьому світі знайдеться небагато компаній, які можуть пишатися 100-річною історією. Однією з таких компаній і є ILIRIJA, виробник SUBRINA Professional.

2. У 1908 році – заснування компанії ILIRIJA. Важливою віхою в розвитку компанії стало виробництво фарби KOLESTON WELLA протягом довгих 30-ти років, в той час найкращою фарби на світовому ринку. Весь цей досвід став у нагоді для випуску власної професійної торгової марки для волосся SUBRINA Professional, яку компанія виробляє ось уже 55 років.

3. У 1958 р розроблений і випущений ПЕРШИЙ В СВІТІ КОНДИЦІОНЕР ДЛЯ ВОЛОССЯ під ТМ SUBRINA – інноваційний засіб, яке назавжди змінило систему догляду за волоссям!

4. У 1960 р створено SUBRINA Studio – один з перших навчальних професійних центрів для перукарів. На його базі проводиться навчання майстрів, з метою познайомити з методикою правильного застосування продукції SUBRINA Professional і одночасно новітніми модними тенденціями в області стрижок, фарбування та укладання волосся. У SUBRINA Studiо працює експериментальний відділ, який проводить первинне тестування нових продуктів на натуральних волосахперед висновком їх на ринок.

У 2006 р в столиці Словенії місті Любляна почав роботу навчальний центр вищого рівня – Academy SUBRINA Professional. Тут центр сучасних тенденцій, авторських програм, новітніх технологій викладання.

Щорічно команда топ-стилістів з різних країн створює в Академії свої трендові колекції від марки SUBRINA Professional

Служба порятунку салонів краси Sensei є офіційним представником даного бренду на територіях Івано-Франківської та Чернівецької областей. Для деталей, щодо співпраці, отримання оптових прайсів, зв’яжіться з нами.

 Каталог Subrina