VT professional

Професійні інструменти, аксесуари та меблі для салонів краси VT Professional створені професіоналами для забезпечення майстрам абсолютної свободи творчості і повного контролю над рабо тієї і користуються найбільшим попитом на ринку індустрії краси. Пропонуючи широкий діапазон якісних продуктів, VT Professional спирається на професійний підхід і досвід ведення салонного бізнесу, стиль, зручність і якість.
Бренд VT Professional був створений за підтримки міжнародної команди T-LAB Expert Group, заснованої в 2007 році топ-стилістом східної Європи Володимиром Тарасюком.

VT Professional об’єднав кращих технологів і майстрів перукарського мистецтва. Протягом 3-х років кожен інструмент тестувався професіоналами перукарського мистецтва в Швейцарії, Німеччини та України для створення якісних інструментів і аксесуарів для роботи майстрів у всьому світі.

VT Professional представлений такими основними категоріями продуктів і аксесуарів:
– гребінці;
– браші;
– ножиці;
– зажими, пульверизатари та інші аксесуари.
Основними країнами-виробниками продукції VT Professional є Японія, Корея і Китай.

У 2013 році категорії продуктів VT Professional були доповнені новітніми прогресивними розробками, після чого права на бренди перейшли Швейцарської компанії, що сприяло їх динамічному розвитку на міжнародній арені.

Служба порятунку салонів краси Sensei є офіційним представником даного бренду на територіях Івано-Франківської та Чернівецької областей. Для деталей, щодо співпраці, отримання оптових прайсів, зв’яжіться з нами.

 Каталог VT-PROFESSIONAL