Зеркало Моди

Дзеркало Моди – професійний журнал як для фахівців індустрії моди і краси, так і для клієнтів перукарських салонів, що входить до Міжнародної асоціації професійної преси (АIPP)
В ЖУРНАЛІ ДЗЕРКАЛО МОДИ – все про останні напрямки в розвитку моди зачісок, макіяжу, одягу і стилю в цілому і, звичайно ж, про те, які кошти, інструменти і продукти для цього сьогодні використовують. У виданні ми розповідаємо про відомих особистостей у світі перукарського мистецтва, про школах і напрямках, аналізуємо роботу стилістів над образами у фільмах і на подіумах, обговорюємо всі актуальні теми, демонструємо покрокові технології. Наш головний принцип – публікація тільки професійних матеріалів, технологій і рекомендацій. Наші автори і експерти – відомі майстри і провідні фахівці, професіоналізм яких не вимагає доказів, а інформація, яку вони надають – це їх знання та досвід, отримані за роки роботи в сфері індустрії краси.
УНІКАЛЬНІСТЬ журналу Дзеркало моди не тільки в наявності ексклюзивної інформації, але і в тому, що вона безпосередньо доходить до своєї цільової аудиторії – за даними досліджень, проведених нещодавно на ринку beauty-індустрії, журнал Дзеркало моди визнаний самим читаним серед професійних видань в області перукарського мистецтва .
АУДИТОРІЯ ЖУРНАЛУ:
– професійні перукарі;
– постачальники професійної косметики;
– керівники і директори салонів;
– студенти спеціалізованих навчальних закладів та початківці майстра;
– клієнти салонів краси.

Служба порятунку салонів краси Sensei є представником даного бренду на територіях Івано-Франківської та Чернівецької областей. Для деталей, щодо співпраці, отримання оптових прайсів, зв’яжіться з нами.