1b19f99a39f0646da7e1df0f4b68f25f

Два рази на рік ведучі арт-директори і стилісти  Kemon визначають моду і тренди на наступний сезон. Під час майстер-класу стиліст і технолог з команди Kemon Україна продемонструють стрижки і техніки фарбування з нової колекції нинішнього сезону. Курс  The Italian Touch призначений для тих стилістів, котрим потрібні нові ідеї і натхнення, хто не бажає стояти на місці і лине до постійного розвитку.

Два рази на рік провідні арт-директора і стилісти Kemon визначають моду і тренд перукарської світу на майбутній сезон. І кожен раз вони готові ділитися своїм баченням краси з кращими майстрами з усього світу. Під час даного курсу стиліст і технолог з команди Kemon продемонструють стрижки і техніки фарбування з нової колекції поточного сезону. Master Collection The Italian Touch призначений для тих стилістів, яким потрібні нові ідеї і натхнення, хто не бажає стояти на місці і прагне до постійного розвитку.

Що буде:

  • демонстрація двох жіночих стрижок
  • предсталення трендів 2017 року.

Майстер-клас проводять:

Паламар Юлія – стиліст, власник кормпанії  Palamar Group,  технолог Kemon Україна

Михайло Кожухар – стиліст команди Kemon Україна, член секції “Intercoiffure Україна”, володар гран-прі чемпіонату України, щорічний учасник навчальних курсів в академії Vidal Sassoon у Лондоні.

Дата:  09.11.2016   

Місто: Чернівці,– Академія АФРИКАНСЬКИЙ ШИК

Тривалість:  10:00 – 16:00

Вартість:  250 грн

Контакты: тел. для записи +38 095 890 26 12